
Fiat 500 – Kada je ovaj automobil u pitanju vrijedi ona “sitan, ali dinamitan”. Sportsko vragolasti dizajn i dašak luksuza, prate ga vjerno još od prvog modela poznatog kao “Topolino” iz davne 1936. godine.
Prvu generaciju, krajem 50-ih godina prošloga stoljeća, zamjenjuje nova generacija prigodnog imena “Nuova”.
Potom na pedesetu godišnjicu izlaska Nuove, 2007. godine Fiat predstavlja posljednju generaciju, koju danas rado viđamo na cesti. Bilježi mnoge uspjehe, pa tako osvaja mnoga svjetska priznanja neka od kojih su i nagrada za najljepši auto godine od prestižnog američkog auto magazine – Car magazine.
・・・
Danas je dostupan kao model: 500, 500C, Abarth 500 i 500e.
・・・
Naš klijent Davor odlučio je dodatno uljepšati svog Fiata 500. U nastavku slijede svi detalji:
– Ugradnja aluminijskih felgi – OZ Superturismo GT
– Dimenzija: 7×17
– Izvedba Matt Black Red Lettering
– Ugradnja guma Hankook K107 Ventus S1 EVO
– Spuštanje automobila setom sportskih opruga Eibach Pro-Kit
– Ugradnja novog sportskog lonca – Friedrich Motorsport
Kao sve OZ Racing Wheels alu felge iz naše ponude, ove felge i ostali montirani proizvodi imaju sve potrebne certifikate, među kojima i TUV certifikat koji osigurava sigurnost i visoku razinu kvalitete.
Neovisno o modelu automobila, klijentima pružamo stručan savjet i “custom made” prijedlog po pitanju ugradnje novih alu felgi i ostalih dodataka.
・・・Samo najbolje u @racelook_hrvatska trgovini
・・・racelook.com.hr
info@racelook.com.hr
0959009512
Whatsapp 0959009512
#racelook #racelookcomhr #